Podmínky používání a prohlášení o ochraně soukromí společnosti Ronspot zveřejněné pro doménu ronspot.ie

Používáme příslušné technologie pro identifikaci vašeho počítače nebo zařízení, abychom vám mohli poskytnout ještě lepší zážitky. Naše systémy také zaznamenávají informace o vašem prohlížeči a operačním systému nebo IP adresu.

V rámci registračního procesu rovněž shromažďujeme osobně identifikovatelné informace, které nám poskytnete, jako například vaše jméno, e-mailovou adresua a údaje o registraci vozidla.

Naše systémy mohou tyto osobní informace spojit s vašimi aktivitami v rámci poskytování této služby (například stránky, které zobrazujete, nebo rezervace, které provádíte).

Neevidujeme však vaši přesnou geografickou polohu.

Můžete se přihlásit ke svému účtu a zobrazit jakékoliv osobně identifikovatelné informace, které jsme uložili, jako například vaše jméno, e-mail nebo údaje o registraci vozidla.

Můžete nás také kontaktovat e-mailem a požádat o zobrazení nebo smazání těchto informací.

Odstraňujeme osobně identifikovatelné informace (jako například vaše jméno, e-mail nebo údaje o registraci vozidla) a další preference spojené s vaším účtem do 90 dnů po smazání vašeho účtu. Data, která nejsou osobně identifikovatelná (PII), můžeme uchovávat na dobu neurčitou.

Nesdílíme osobně identifikovatelné informace (jméno, e-mail nebo údaje o registraci vozidla) s jinými společnostmi. Vaše informace sdílíme pouze s vaším zaměstnavatelem nebo s vládními orgány, pokud k tomu máme zákonnou povinnost. Nedovolujeme reklamním společnostem sbírat data prostřednictvím naší služby pro cílení reklam.

Sbíráme následující informace:

  • Jméno
  • E-mailová adresa
  • Údaje o registraci vozidla
  • Typ mobilního zařízení / Prohlížeč
  • IP adresa
  • Data pro Google Analytics

Pokud máte nějaké dotazy nebo obavy týkající se našich zásad ochrany osobních údajů, kontaktujte nás na adrese dpo@ronspotflexwork.com

Podnikáme přiměřené kroky k zabezpečení vašich osobně identifikovatelných informací proti neoprávněnému přístupu nebo zveřejnění.

Přístup k tomuto systému je omezen pouze na oprávněné osoby a pro uvedené podnikání. Neoprávněný přístup nebo nevhodné použití může být předmětem právních řízení.

Informace, které sbíráme, jsou ukládány a zpracovávány pouze na počítačích nacházejících se v Evropské unii.

Tyto zásady ochrany osobních údajů byly naposledy aktualizovány dne 27. srpna 2021. Naše zásady ochrany osobních údajů se mohou čas od času měnit. Pokud provedeme jakékoli podstatné změny v našich zásadách, umístíme na naše webové stránky nebo do aplikace příslušné oznámení. Pokud se změna významně dotkne registrovaných uživatelů, pošleme oznámení e-mailem, push notifikací nebo prostřednictvím textu.