Ronspot Regulamin i Oświadczenie dotyczące prywatności Ronspot dla ronspot.ie

Korzystamy z technologii w celu identyfikacji Twojego komputera lub urządzenia, aby zapewnić lepsze doświadczenia podczas użytkowania.

Nasze systemy zapisują informacje takie jak Twoja przeglądarka, system operacyjny oraz adres IP.

Podczas procesu rejestracji zbieramy również podawane przez Ciebie dane osobowe, takie jak Twoje imię, adres e-mail i numer rejestracyjny pojazdu.

Nasze systemy mogą powiązać te informacje z Twoimi aktywnościami w celu udostępnienia usług (np. przeglądania stron lub dokonywania rezerwacji).

Nie zapisujemy danych dotyczących lokalizacji geograficznej.

Możesz zalogować się na swoje konto, aby zobaczyć przechowywane przez nas dane osobowe, np. imię, adres e-mail i numer rejestracyjny pojazdu. Możesz również skontaktować się z nami, aby uzyskać wgląd w te dane lub je usunąć.

Usuwamy dane osobowe (np. imię, adres e-mail czy numer rejestracyjny pojazdu) i inne ustawienia konta po 90 dniach od usunięcia takiego konta. Możemy zachować dane nieosobowe bez ograniczeń czasowych.

Nie udostępniamy danych osobowych (np. imienia, adresu e-mail lub numeru rejestracyjnego pojazdu) innym firmom. Udostępnimy te dane wyłącznie Twojemu pracodawcy lub przedstawicielom władz, jeśli jesteśmy do tego prawnie zobligowani. Nie pozwalamy firmom tworzącym reklamy na zbieranie danych za pośrednictwem naszego serwisu w celu lepszego doboru reklam.

Zbieramy następujące informacje:

  • Imię
  • Adres e-mail
  • Numer rejestracyjny pojazdu
  • Typ urządzenia mobilnego / przeglądarka
  • Adres IP
  • Dane dla Google Analytics

Jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące tej polityki prywatności, skontaktuj się z nami pod adresem dpo@ronspotflexwork.com

W granicy rozsądku podejmujemy kroki w celu zabezpieczenia Twoich danych osobowych przed nieautoryzowanym dostępem lub ujawnieniem.

Dostęp do tego systemu jest ograniczony wyłącznie do osób autoryzowanych w celach biznesowych. Nieautoryzowany dostęp lub nieprawidłowe użycie może podlegać dalszym działaniom prawnym.

Zbierane przez nas dane są przechowywane i przetwarzane na komputerach znajdujących się w Unii Europejskiej.

Niniejsza Polityka Prywatności została ostatnio zaktualizowana w dniu 27 sierpnia 2021 r. Polityka prywatności może ulegać zmianom. Jeśli dokonamy istotnych zmian w naszych politykach, umieścimy widoczną informację na naszej stronie lub w aplikacji. Jeśli zmiana będzie w istotny sposób dotykać zarejestrowanych użytkowników, poinformujemy Cię o tym w wiadomości e-mail, powiadomieniu push lub przez SMS.